Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Poznaniu

  • Wielkopolski Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska
  • poszukuje kandydatów na stanowisko:
  • specjalista
  • w Wydziale Budżetu, Finansów i Egzekucji Należności Pieniężnych, nr referencyjny ogłoszenia 10/12

Wymiar etatu: 1

  • Liczba stanowisk pracy: 1

Adres urzędu

ul. Czarna Rola 4
61-625 Poznań

Miejsce wykonywania pracy:

  • Poznań

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • wprowadzanie danych finansowych do programu księgowego,
  • dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,
  • wykonywanie zbiorczych zestawień liczbowych-planowanie,
  • kontrola kompletności dokumentów dotyczących operacji finansowych,
  • dokonywanie okresowych analiz ekonomicznych.

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań

praca przy komputerze,

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy

W obiekcie WIOŚ w Poznaniu występują bariery architektoniczne uniemożliwiające samodzielne poruszanie się osób z ograniczoną sprawnością ruchową
Narzędzia pracy:
– komputer, drukarka, kserokopiarka, fax.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

n i e z b ę d n e

  • wykształcenie: średnie ekonomiczne lub wyższe ekonomiczne
  • pozostałe wymagania niezbędne:

    • 1 rok doświadczenia zawodowego w administracji publicznej w zakresie finansów publicznych,
    • umiejętność biegłej obsługi komputera (Word, Excel),
    • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości budżetowej, finansów publicznych, ordynacji podatkowej.

w y m a g a n i a   d o d a t k o w e

  • dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność.
  • prawo jazdy kat. B

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny
  • oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji
  • oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

Kopie innych dokumentów i oświadczenia

  • Kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu w przypadku, gdy znajdą się w gronie najlepszych kandydatów
  • kopia prawa jazdy

Termin składania dokumentów:

29-10-2012

Miejsce składania dokumentów:

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska
z podaniem w ofercie nr referencyjnego 10/12

Inne informacje:

Umowa na czas określony. Oferty niekompletne oraz złożone po terminie nie będą rozpatrywane (w przypadku przesłania dokumentów – decyduje data stempla pocztowego). Na postępowanie rekrutacyjne zaproszone zostaną wybrane osoby. Osoby dopuszczone do postępowania rekrutacyjnego zostaną powiadomione telefonicznie. Osoby, których oferty zostaną odrzucone, nie będą powiadamiane. Oferty odrzucone zostaną komisyjnie zniszczone. Osoba zatrudniona na ww. stanowisku, zgodnie z art. 78 ust. 4 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej, nie może łączyć zatrudnienia w służbie cywilnej z mandatem radnego. Do składania ofert zachęcamy również osoby niepełnosprawne. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. (061) 8270-536.